Project Burger
  • Project Burger

Project Burger

289 ден.
Потребни наградни поени: 289
Производител: The Burger Project
Шифра на производ: 023
Наградни поени: 28
Достапност: На залиха
Количина:

Бриош, Срирача мајонез, плескавица, сланина, јајце, ајдамер, кисели краставички, домат, црвен кромид, ајсберг

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS