Crispy Chicken Burger
  • Crispy Chicken Burger

Crispy Chicken Burger

149 ден.
Потребни наградни поени: 149
Производител: The Burger Project
Шифра на производ: 026
Наградни поени: 14
Достапност: На залиха
Количина:

Бриош, хани мастард, зелека салата, пилешко поховано во корнфлекс, зелени и црвени пиперки, црвен кромид, ајсберг

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS