Cream Cheese Burger
  • Cream Cheese Burger

Cream Cheese Burger

209 ден.
Потребни наградни поени: 209
Производител: The Burger Project
Шифра на производ: 024
Наградни поени: 20
Достапност: На залиха
Количина:

Бриош,  пикантен кечап, халапењо крем сирење, плескавица, домат, црвен кромид,ајсберг

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS