Classic Burger
  • Classic Burger

Classic Burger

159 ден.
Потребни наградни поени: 159
Производител: The Burger Project
Шифра на производ: 019
Наградни поени: 15
Достапност: На залиха
Количина:

Бриош, хани мастард, плескавица, кисели краставички, домат, црвен кромид, ајсберг

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS