Truffle Burger
  • Truffle Burger

Truffle Burger

209 ден.
Потребни наградни поени: 209
Шифра на производ: 022
Наградни поени: 20
Достапност: На залиха
Количина:

Бриош, хани мастард, плескавица, сотирани печурки во масло од тартуф, ајдамер, кисели краставички, домат, црвен кромид, ајсберг

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS