Spicy Chicken Burger
  •  Spicy Chicken Burger

Spicy Chicken Burger

159 ден.
Потребни наградни поени: 159
Производител: The Burger Project
Шифра на производ: 027
Наградни поени: 15
Достапност: На залиха
Количина:

Бриош, микс од пикантни зачини, гриловани пилешки гради, намаз од авокадо, домат, црвен кромид, ајсберг

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS