Burgers

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Veggie Burger Veggie Burger
Бриош, босилек сос, плескавица од тиквички и модар патлиџан, домат, блитва, рукола ..
129 ден.
без ДДВ: 123 ден.
 Spicy Chicken Burger  Spicy Chicken Burger
Бриош, микс од пикантни зачини, гриловани пилешки гради, намаз од авокадо, домат, црвен кромид, ајсб..
159 ден.
без ДДВ: 151 ден.
Crispy Chicken Burger Crispy Chicken Burger
Бриош, хани мастард, зелека салата, пилешко поховано во корнфлекс, зелени и црвени пиперки, црвен кр..
149 ден.
без ДДВ: 142 ден.
BBQ Burger BBQ Burger
Бриош, BBQ сос, плескавица, ајдамер, карамелизиран кромид, кисели краставички, домат, ајсбер ..
199 ден.
без ДДВ: 190 ден.
Cream Cheese Burger Cream Cheese Burger
Бриош,  пикантен кечап, халапењо крем сирење, плескавица, домат, црвен кромид,ајсберг ..
209 ден.
без ДДВ: 199 ден.
Project Burger Project Burger
Бриош, Срирача мајонез, плескавица, сланина, јајце, ајдамер, кисели краставички, домат, црвен кромид..
289 ден.
без ДДВ: 275 ден.
Truffle Burger Truffle Burger
Бриош, хани мастард, плескавица, сотирани печурки во масло од тартуф, ајдамер, кисели краставички, д..
209 ден.
без ДДВ: 199 ден.
Classic Cheeseburger Classic Cheeseburger
Бриош, хани мастард, плескавица, ајдамер, кисели краставички, домат, црвен кромид, ајсберг ..
189 ден.
без ДДВ: 180 ден.
Hot Burger Hot Burger
Бриош, Срирача мајонез, плескавица, буковец, похован кромид, домат, ајсберг ..
209 ден.
без ДДВ: 199 ден.
Classic Burger Classic Burger
Бриош, хани мастард, плескавица, кисели краставички, домат, црвен кромид, ајсберг ..
159 ден.
без ДДВ: 151 ден.
Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS