The Chicken Marselus

The Chicken Marselus

179 ден.
Потребни наградни поени: 179
Производител: Sub Fiction
Шифра на производ: 003
Наградни поени: 17
Достапност: На залиха
Количина:

The Chicken Marselus

Баварска лајбица, срирача мајонез, пилешки карабатак, ајдамер, мариниран црвен кромид, кисели краставички, ајсберг

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS