Smokin’ Honey Bunny

Smokin’ Honey Bunny

199 ден.
Потребни наградни поени: 199
Производител: Sub Fiction
Шифра на производ: 002
Наградни поени: 19
Достапност: На залиха
Количина:

Smokin’ Honey Bunny

Баварска лајбица, хани мастард аиоли, мисиркина шунка, јајца, димен чили чедар, ајсберг

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS