Sacre Bleu Royale

Sacre Bleu Royale

199 ден.
Потребни наградни поени: 199
Производител: Sub Fiction
Шифра на производ: 006
Наградни поени: 19
Достапност: На залиха
Количина:

Sacre Bleu Royale

Баварски саб, горгонзола дресинг, бавно печено пилешко, ајдамер, мариниран црвен кромид, ајсберг

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS