Panda From Mexico

Panda From Mexico

219 ден.
Потребни наградни поени: 219
Производител: Sub Fiction
Шифра на производ: 011
Наградни поени: 21
Достапност: На залиха
Количина:

Panda From Mexico

Баварски саб, чипотле кечап, чоризо, димен чили чедар, кесо фреско, црвени и зелени пиперки, халапењо

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS