Mushroom Cloud Layer

Mushroom Cloud Layer

219 ден.
Потребни наградни поени: 219
Производител: Sub Fiction
Шифра на производ: 007
Наградни поени: 21
Достапност: На залиха
Количина:

Mushroom Cloud Layer

Баварски саб, хани мастард аиоли, сотирани печурки во масло од тартуф, димен чедар, мариниран црвен кромид, ајсберг

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS