Climax & Prologue

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Panda From Mexico
Panda From Mexico Баварски саб, чипотле кечап, чоризо, димен чили чедар, кесо фреско, црвени и зе..
219 ден.
без ДДВ: 209 ден.
Two Shakes of a Pig’s Tail
Two Shakes of a Pig’s Tail Баварски саб, срирача мајонез, кејџун микс, бавно готвено свинско, ајд..
229 ден.
без ДДВ: 218 ден.
The Big Kahuna
The Big Kahuna Баварски саб, срирача мајонез, мисиркина шунка, сланина, ајдамер, авокадо намаз, д..
239 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Marvin’s Brains
Marvin’s Brains Баварски саб, халапењо крем сирење, димена шунка, карамелизиран кромид, домат, ај..
189 ден.
без ДДВ: 180 ден.
Mushroom Cloud Layer
Mushroom Cloud Layer Баварски саб, хани мастард аиоли, сотирани печурки во масло од тартуф, димен..
219 ден.
без ДДВ: 209 ден.
Sacre Bleu Royale
Sacre Bleu Royale Баварски саб, горгонзола дресинг, бавно печено пилешко, ајдамер, мариниран црве..
199 ден.
без ДДВ: 190 ден.
Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS