Sub Fiction

Sub Fiction

Сендвичите, како и животот, мора да се полнат со најдобрите состојки. За животот веруваме дека ќе се снајдете. За сендвичите не имате нас.

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Mamma, Pappa & Baby
Mamma, Pappa & Baby Радикио, зелена салата, рукола, морков, црвен кромид, шери домат, пченка,..
149 ден.
без ДДВ: 142 ден.
Jack Rabbit’s Chickpeas
Jack Rabbit’s Chickpeas Радикио, зелена салата, рукола, морков, црвен кромид, краставица, шери до..
149 ден.
без ДДВ: 142 ден.
My Girlfriend Is a Vegetarian
My Girlfriend Is a Vegetarian Блитва, рукола, сушена брусница, шери домат, црвен кромид, печен ба..
169 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Panda From Mexico
Panda From Mexico Баварски саб, чипотле кечап, чоризо, димен чили чедар, кесо фреско, црвени и зе..
219 ден.
без ДДВ: 209 ден.
Two Shakes of a Pig’s Tail
Two Shakes of a Pig’s Tail Баварски саб, срирача мајонез, кејџун микс, бавно готвено свинско, ајд..
229 ден.
без ДДВ: 218 ден.
The Big Kahuna
The Big Kahuna Баварски саб, срирача мајонез, мисиркина шунка, сланина, ајдамер, авокадо намаз, д..
239 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Marvin’s Brains
Marvin’s Brains Баварски саб, халапењо крем сирење, димена шунка, карамелизиран кромид, домат, ај..
189 ден.
без ДДВ: 180 ден.
Mushroom Cloud Layer
Mushroom Cloud Layer Баварски саб, хани мастард аиоли, сотирани печурки во масло од тартуф, димен..
219 ден.
без ДДВ: 209 ден.
Sacre Bleu Royale
Sacre Bleu Royale Баварски саб, горгонзола дресинг, бавно печено пилешко, ајдамер, мариниран црве..
199 ден.
без ДДВ: 190 ден.
Vincent Vegan
Vincent Vegan Баварска лајбица, грилован модар патлиџан, грилована пиперкa, домат, кисела зелка, ..
149 ден.
без ДДВ: 142 ден.
The Gimp’s Avocontrol
The Gimp’s Avocontrol Баварска лајбица, срирача мајонез, јајца, ајдамер, авокадо намаз, мариниран..
199 ден.
без ДДВ: 190 ден.
Tater Tots
Tater tots Крокети од компир ..
49 ден.
без ДДВ: 47 ден.
Spicy Wedges
Spicy Wedges Зачинет веџис компир ..
49 ден.
без ДДВ: 47 ден.
French Fries
French Fries Помфрит ..
49 ден.
без ДДВ: 47 ден.
Onion Rings
Onion Rings Похован кромид ..
99 ден.
без ДДВ: 94 ден.
The Chicken Marselus
The Chicken Marselus Баварска лајбица, срирача мајонез, пилешки карабатак, ајдамер, мариниран црв..
179 ден.
без ДДВ: 170 ден.
Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS