Quesadilla Pollo

Quesadilla Pollo

180 ден.
Потребни наградни поени: 180
Производител: Mucho Fresco
Шифра на производ: 210127155011
Наградни поени: 18
Достапност: На залиха
Количина:

Тортиља, бавно печено пилешко, ајдамер, мексикански микс

Тагови: Quesadilla, Pollo
Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS