Pollo Burrito

Pollo Burrito

160 ден.
Потребни наградни поени: 160
Производител: Mucho Fresco
Шифра на производ: 210127153839
Наградни поени: 16
Достапност: На залиха
Количина:

Тортиља, бавно печено пилешко, ориз, крем сирење, мексикански микс, домат, краставица, кромид, ајзберг

Тагови: Pollo, Burrito
Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS