Tuna Melt Quesadilla

Tuna Melt Quesadilla

170 ден.
Потребни наградни поени: 170
Производител: Mucho Fresco
Шифра на производ: 210127154446
Наградни поени: 17
Достапност: На залиха
Количина:
  • Тортиља, туна, ајдамер, кромид, мајонез, сенф

Тагови: Tuna, Melt, Quesadilla
Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS