Burrito

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Veggie Burrito
Тортиља, крем сирење, ориз, модар патлиџан, тиквица, мексикански микс, домат, кромид, ајзберг ..
150 ден.
без ДДВ: 143 ден.
Pork Burrito
Тортиља, бавно печено свинско, ориз, Кимчи сос, мексикански микс, домат, кромид, ајзберг ..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Pollo Burrito
Тортиља, бавно печено пилешко, ориз, крем сирење, мексикански микс, домат, краставица, кромид, ајзбе..
160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS