Burgers

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Classic Cheeseburger
Бриош, плескавица, ајдамер, BBQ сос, кисели краставички, домат, кромид, ајзберг ..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Classic Burger
Бриош, плескавица, BBQ сос, кисели краставички, домат, кромид, ајзберг ..
160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Garbanzo Burger
Бриош, плескавица од наут, босилек сос,  блитва, рукола, домат, кисели краставички, кромид ..
160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS