Mucho Fresco

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Garbanzo Burger
Бриош, плескавица од наут, босилек сос,  блитва, рукола, домат, кисели краставички, кромид ..
160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Classic Burger
Бриош, плескавица, BBQ сос, кисели краставички, домат, кромид, ајзберг ..
160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Classic Cheeseburger
Бриош, плескавица, ајдамер, BBQ сос, кисели краставички, домат, кромид, ајзберг ..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Pollo Burrito
Тортиља, бавно печено пилешко, ориз, крем сирење, мексикански микс, домат, краставица, кромид, ајзбе..
160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Pork Burrito
Тортиља, бавно печено свинско, ориз, Кимчи сос, мексикански микс, домат, кромид, ајзберг ..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Veggie Burrito
Тортиља, крем сирење, ориз, модар патлиџан, тиквица, мексикански микс, домат, кромид, ајзберг ..
150 ден.
без ДДВ: 143 ден.
Tuna Melt Quesadilla
Тортиља, туна, ајдамер, кромид, мајонез, сенф ..
170 ден.
без ДДВ: 162 ден.
Quesadilla Seta
Тортиља, печурки, блитва, карамелизиран кромид, урда ..
160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Quesadilla Pollo
Тортиља, бавно печено пилешко, ајдамер, мексикански микс ..
180 ден.
без ДДВ: 171 ден.
Pork Quesadilla
Тортиља, бавно печено свинско, ајдамер, мексикански микс, Кимчи сос  ..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Зачинет веџис компир
Зачинет веџис компир ..
70 ден.
без ДДВ: 67 ден.
Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS