Jack Rabbit’s Chickpeas

Jack Rabbit’s Chickpeas

149 ден.
Потребни наградни поени: 149
Производител: Sub Fiction
Шифра на производ: 013
Наградни поени: 14
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Addons:


Jack Rabbit’s Chickpeas

Радикио, зелена салата, рукола, морков, црвен кромид, краставица, шери домат, наут, сончогледово семе, семки од тиква, сусам винегрет

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS