Chick’n Shack

150 ден.
Потребни наградни поени: 150
Производител: Burger Shack
Шифра на производ: 210127145705
Наградни поени: 15
Достапност: На залиха
Количина:
  • Brioche bun, hot spices mix, grilled chicken breasts, avocado spread, tomato, red onion, iceberg

  • Бриош, микс од пикантни зачини, гриловани пилешки гради, намаз од авокадо, домат, црвен кромид, ајсберг

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS