ask@biteinc.mk I 077 739 975 I Partizanski Odredi 151

Brands
159 ден.
The Mia Wallace Over..
199 ден.
Smokin’ Honey Bunny ..
179 ден.
The Chicken Marselus..
199 ден.
The Gimp’s Avocontro..
149 ден.
Vincent Vegan Бав..
199 ден.
Sacre Bleu Royale ..
219 ден.
Mushroom Cloud Layer..
189 ден.
Marvin’s Brains Б..
239 ден.
The Big Kahuna Ба..
229 ден.
Two Shakes of a Pig’..
219 ден.
Panda From Mexico ..
169 ден.
My Girlfriend Is a V..
149 ден.
Jack Rabbit’s Chickp..
149 ден.
Mamma, Pappa & B..
99 ден.
Onion Rings Похов..
49 ден.
French Fries Помф..
49 ден.
Spicy Wedges Зачи..
49 ден.
Tater tots Крокет..
159 ден.
Бриош, микс од пикантни зачини, гриловани пилешки гради, намаз од авокадо, домат, црвен кромид, ајсб..
199 ден.
Бриош, BBQ сос, плескавица, ајдамер, карамелизиран кромид, кисели краставички, домат, ајсбер ..
159 ден.
Бриош, хани мастард, плескавица, кисели краставички, домат, црвен кромид, ајсберг ..
189 ден.
Бриош, хани мастард, плескавица, ајдамер, кисели краставички, домат, црвен кромид, ајсберг ..
120 ден.
Swiss chard, rocket, dried cranberries, cherry tomatoes, red onion, roasted almonds, blue chee..
209 ден.
Бриош,  пикантен кечап, халапењо крем сирење, плескавица, домат, црвен кромид,ајсберг ..
149 ден.
Бриош, хани мастард, зелека салата, пилешко поховано во корнфлекс, зелени и црвени пиперки, црвен кр..
209 ден.
Бриош, Срирача мајонез, плескавица, буковец, похован кромид, домат, ајсберг ..
289 ден.
Бриош, Срирача мајонез, плескавица, сланина, јајце, ајдамер, кисели краставички, домат, црвен кромид..
110 ден.
Radicchio, lettuce, rocket, carrots,  red onions, cucumbers, cherry tomatoes, chickpeas, ..
100 ден.
Radicchio, lettuce, rocket, carrots, red onions, cherry tomatoes, sweet corn, red peppers, gre..
70 ден.
Mixed greens, carrots, cabbage, beets, sweet lime vinaigrette Микс зелена салата, морк..
99 ден.
Onion Rings Похован кромид ..
49 ден.
French Fries Помфрит ..
49 ден.
Spicy Wedges Зачинет веџис компир ..
49 ден.
Tater tots Крокети од компир ..
text_reviews
160 ден.
Бриош, плескавица од наут, босилек сос,  блитва, рукола, домат, кисели краставички, кромид ..
text_reviews
160 ден.
Бриош, плескавица, BBQ сос, кисели краставички, домат, кромид, ајзберг ..
text_reviews
190 ден.
Бриош, плескавица, ајдамер, BBQ сос, кисели краставички, домат, кромид, ајзберг ..
text_reviews
160 ден.
Тортиља, бавно печено пилешко, ориз, крем сирење, мексикански микс, домат, краставица, кромид, ајзбе..
text_reviews
190 ден.
Тортиља, бавно печено свинско, ориз, Кимчи сос, мексикански микс, домат, кромид, ајзберг ..
text_reviews
150 ден.
Тортиља, крем сирење, ориз, модар патлиџан, тиквица, мексикански микс, домат, кромид, ајзберг ..
text_reviews
170 ден.
Тортиља, туна, ајдамер, кромид, мајонез, сенф ..
text_reviews
160 ден.
Тортиља, печурки, блитва, карамелизиран кромид, урда ..
text_reviews
180 ден.
Тортиља, бавно печено пилешко, ајдамер, мексикански микс ..
text_reviews
220 ден.
Тортиља, бавно печено свинско, ајдамер, мексикански микс, Кимчи сос  ..
text_reviews
100 ден.
Choco Tart ..
text_reviews
100 ден.
Apple Tart ..
text_reviews
100 ден.
Cherry Tart ..
text_reviews
70 ден.
Зачинет веџис компир ..
text_reviews
70 ден.
Помфрит ..
160 ден.
Brioche bun, honey mustard, burger patty, pickles, tomato, red onion, iceberg  Бр..
190 ден.
Brioche bun, blue cheese dressing, pulled chicken, edam cheese, pickled onions, iceberg ..
190 ден.
Brioche bun, honey mustard, burger patty, edam cheese, pickles, tomato, red onion, iceberg&nbs..
200 ден.
Brioche bun, BBQ sauce, burger patty, edam cheese, caramelized onion, pickles, tomato, iceberg..
210 ден.
Brioche bun, honey mustard, burger patty, sautéed mushrooms in truffle oil, edam cheese, pickl..
300 ден.
Brioche bun, honey mustard, double burger patty, bacon,edam cheese, pickles, tomato, red onion..
150 ден.
Brioche bun, hot spices mix, grilled chicken breasts, avocado spread, tomato, red onion, icebe..
150 ден.
Brioche bun, grilled eggplant, grilled peppers, tomato, pickled cabbage, onion, iceberg, tahin..
220 ден.
Brioche bun, Sriracha mayo, pulled pork, edam cheese, pickles, iceberg, Cajun seasoning ..
240 ден.
Brioche bun,  Sriracha mayo, turkey ham, bacon, edam cheese, tomato, iceberg, avocado spr..
220 ден.
Brioche bun, sautéed mushrooms in truffle oil, smoked cheddar, pickled red onions, ицеберг, ho..
190 ден.
Brioche bun, honey mustard aioli, turkey ham, eggs, smoked chili cheddar, iceberg Брио..
99 ден.
Onion Rings Похован кромид ..
49 ден.
French Fries Помфрит ..
49 ден.
Spicy Wedges Зачинет веџис компир ..
49 ден.
Tater tots Крокети од компир ..

Bite Inc.

Bite Inc Ви нуди бесплатна испорака на вашите онлајн, телефонски или емаил нарачки од нашите брендови низ Скопје - Запад, а во блиска иднина и на територијата на целиот град.

При креирање на профил за онлајн нарачки добивате пристап кон нашата програма за лојалност. При секој нарачан производ ќе добиете 10% од сумата во наградни поени достапни на вашиот профил и со кои при секое наредно плаќање ќе можете да ги употребете за да купите било кој производ.

Работно време од Понеделник до Петок од 10 до 18 часот. Сабота од 12 до 18 часот. Недела неработен.

Bite Inc. © 2022. UKION SHOPS